odessa-superdeal-764

Безінєкційна мезотерапія у Львові- один із сучасних методів омолодження, схуднення і поліпшення стану шкіри. Як відомо, мезотерапія- це введення ін'єкцій з допомогою спеціальних голок у внутрішні шари шкіри. Залежно від того, яка область обробляється і які проблеми вирішуються за допомогою процедури, підбираються ті чи інші препарати. Безін'єкційна мезотерапія являє собою різновид мезотерапії, для проведення якої не використовуються голки, за рахунок чого підвищується безпека процедури і виключаються можливі хворобливі відчуття. Такий щадний спосіб використовується у випадку, якщо у пацієнта дуже низький больовий поріг або занадто чутлива шкіра.

В іншому, безін'єкційна мезотерапія застосовується для вирішення таких же косметологічних проблем, як і будь-яка інша - в'ялість шкіри, купероз, утворення пігментних плям, випадання волосся, целюліт, вугрової хвороба, розширені пори, рубці.

Безін'єкційна мезотерапія Львів у салані Реал Естет також рекомендується до використання після проведення процедури хімічного пілінгу або після пластичної операції. Для проведення безін'єкційної мезотерапії гель, що містить лікарські препарати, наноситься безпосередньо на проблемну зону. Потім вона обробляється апаратом, що посилює проникність компонентів гелю в шкіру. У середньому процедура займає близько півгодини. У процесі сеансу безін'єкційної мезотерапії не виникає хворобливих відчуттів. Безголковий метод дозволяє уникнути появи синців або набряків - у гіршому випадку може виникнути деяке почервоніння шкіри , яке швидко проходить.bezinekcionnaya2