17


Спеціально для тих жінок, які по вуха пішли в роботу, повністю занурилися в сімейний побут і забули, що вони носять горде звання ЖІНКА, була придумана процедура миостимуляція у Львові, яка легко і швидко допоможе повернути втрачені форми.
Міостімуляція у Львові- це дуже і дуже затребувана процедура корекції фігури, що дозволяє в короткий проміжок часу відновити і зміцнити м'язи.

мио3
Імпульсний струм, що впливає в цілому на весь організм, цілком здатний зрештою приводити до регенерації тканин і органів. Наприклад, м'язова тканина особи під час процедури активно скорочується, і за рахунок цього досягається досить помітний ефект омолодження. Іншими словами, вібрації, створювані електродами, змушують м'язи скорочуватися і відновлюють пошкоджені м'язові волокна. Активна робота м'язів покращує циркуляцію крові та лімфи , активізується обмін речовин , жировий обсяг клітини зменшується. В результаті ви не просто худнете, а й надаєте тілу хорошу форму, не отримуючи при цьому фізичних навантажень, а спокійно відпочиваючи в горизонтальному положенні. Тому миостимуляцію називають «гімнастика для ледачих».

Вплив міостімуляциі у Львові в центрі краси Реал Естет на організм:

  • на м'язовому рівні : відновлення тонусу, нарощування м'язової маси ;
  • на судинному рівні : активація крово і лімфообігу ;
  • на рівні жирової клітини : локальний ліполіз ;
  • загальну дію на організм : поліпшення функціонального стану нервової та ендокринної систем , активізація обміну речовин , ліполізу і кровообігу.

Протипоказання:

період загострення будь-яких хронічних захворювань; онкологічні захворювання, тромбофлебіт, людям з імплантованим біоуправляемая електрокардіостимулятором, сечокам'яна і жовчнокам'яна хвороби; вагітність, критичні дні, мастопатія, гінекологічні захворювання (ендометріоз, кісти, міоми, запальні процеси); підвищена чутливість до електричного струму; доброякісні пухлини ; захворювання щитовидної залози.

image